Doğal Göz Altı Bakım Kremi - Foça Organik
SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Foça Organik
Çağrı Merkezi
  • Text
  • Text
  • Text
Doğal Göz Altı Bakım Kremi
(0 Değerlendirme)
Stok Kodu : K8C790G
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
187.92 TL
Kargo Ücreti : 48.85 TL
Sepette 651.36 TL ve üstü için kargo bedava

Bitkisel içerikli olarak hazırlanmıştır.

İçeriğinde bulunan Hyaluronik asit nemlendirmeye ve dolgu maddesi görevi görerek kırışıklık gidermeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Shea yağı ise nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca  içeriğindeki Zeytin ve Badem yağları ise yine nemlendirici ve kırışıklık gidermeye yardımcı olur. E vitamini ise antioksidan ve kan akımını artırmaya yardımcı olur.

Bitkisel yağlar açısından zengin bir içeriğe sahip olan bu kremin içeriğindeki yağlar göz çevresinde yaşlanma ve çevresel etkenlere bağlı olarak oluşan nemsizlik ve kuruma sorunlarının azaltılmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan yağ fazında kullandığımız Zeytin ve Badem yağları cildi nemlendirmeye cilt dokusunu düzeltmeye yardımcı olur. Hyaluronik asit içeriği ise hümektan nemlendirici olarak ağırlığının 1000 katı su tutmasına yardımcı olur. Cildin nem tutmasına yardımcı olur ve aynı zamanda dolgu maddesi görerek kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur, nem bariyerinin güçlendirilmesine de destek verir. 

İçeriğinde bulunan E vitamini  antioksidan etki gösterir, lavanta ve gül hidrolatı  ile  cildi yatıştırmaya destek olur.

Göz çevresi formülasyonlarımızda etkin maddeler ve bitkisel yağlar yüz bölgesine göre daha yüksek oranlarda hazırlanmıştır. Yüz derimizin en ince kutan dokusunu içeren göz çevremiz ilk yaşlanma belirtilerinin görüldüğü, kırışıklık ve göz altı torbaları ile ilk tanıştığımız bölgedir. Bu nedenle göz çevresi bakım formülasyonlarımızda etkin maddeler ve bitkisel yağlar daha yüksek oranda kullanılmıştır.

Formülasyonlarımız etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış doğal yağlarla hazırlanmaktadır.. Minimalist etkinlik ve güvenlik felsefesine bağlı kalarak, faydası ispatlanmamış ve sadece reklam içerikli yağlar yerine gerçek etkili yağlar doğru dozlarda hazırlanmıştır.

% 100 saf uçucu yağ ve soğuk sıkım yağlarla hazırlanmıştır. Sentetik koku, renklendirici, paraben, SLS içermez. Mineral yağlar olarak adlandırdığımız vazelin, parafin gibi yağları içermez. Bitkisel ve doğal içerikli formülasyon tasarımına önem verilmiştir.

Sabahları göz çevresine sürerek uygulanır.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!